Kadın Takı Trendleri

1
508

Kadınların gardropta olmazsa olmaz takı sevdası Osmanlı dönemlerinde beri devam etmektedir. Bu sayfadaki takı trendleri devamlı yeni moda tavsiyelere göre değişmektedir böylece sizlere en güncel takı trendler hakkında fikirler paylaşmış oluyoruz.

En son Kadın Takı Trendleri

Kadınlar her zaman şıklığını tamamlayacak ve kendi tarzını ön plana çıkartacak bir takıya sahiptirler. İnsanlar doğası gereği değişim ve yenilik sahibidir. Bu değişim ve yenilikler kadın takı trendleri için de varlığını sürdürmektedir. Takı modelleri arasında şeffaf modeller dikkat çekiyor. Şeffaf uzun ve su damlası şeklinde küpeler kıyafetlerle farklı bir uyum yaratıyor. Tasarım küpeler de takıları mimari bir havaya büründürüyor. Zigzag modelli küpeler ve karışık geometrik tasarımlı kolyeler görüntüsüne ayrı bir hava katmak isteyen kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Barok tarzı takılar her zaman moda gündeminde olmuştur. Hem eskiye gönderme yapan hem de dramatik simetrik modeller takılara değişik bir hayat veriyor. İlgi uyandıracak bir başka takı seçimi de kadınların ayak bileklerini zarif kılacak hallal modelleridir. Sadece taşlı ya da püsküllü ve ipli hallalar takı trendleri arasında yer alıyor.

Yeni takı modelleri hem dikkat çekici hem de farklıdır. Bulunduğunuz ortamda dikkat çekmenizi sağlayan önemli aksesuar takılardır. Bir kadının şıklığını tamamlayan aksesuarların başında yüzük, küpe ve kolyeler gelmektedir. Bu aksesuarların her sene yeni modellerini satışta bulamak mümkündür. Bu sene Yeni takı modelleri parlak, boncuklu veya farklı geometrik şekillerdedir. Yeni takı modelleri dışardan bakıldığı zaman daha güzel durmaktadır. Taşlı küpe ve geometrik, sarkıntılı, safari kolye ve minimal çift kolyelerde yeni takı modelleri arasındadır. Bu yıl bileklik olarak parlak taşlı bileklikler, üçgen biçiminde bileklik ya da turkuaz taşılı bileklikler de yeni takı modellerinin arasında yerini almıştır. Yüzük olarak ise incili yüzük, gümüş yüzük ve taşlı yüzük yeni takı modellerin arasında en çok tercih edilen aksesuarlardan olmuştur. Yeni sezon takı fiyatları model ve değerine göre değişmektedir. Genelde günlük kullanılan takıların fiyatları 20-70 lira arasında değişmektedir. Bazı takıların değerine göre fiyatı yüksektir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here