En çok tercih edilen kadın mont ve kaban markaları

1
304

KADIN MONT VE KABAN MARKALARI HAKKINDA

Kış mevsiminin kendisini göstermeye başladığı şu günlerde, kadınların kış için alışveriş telaşı sarmış durumda. Özellikle kışlık kıyafet alışverişi yapılırken en çok kararsız kalınan konu mont ve kaban seçiminde yaşanır. Gömlek, bluz,kazak,etek alırken harcadığımız zaman ve para mont ve kaban alırken üç kat daha fazladır. Kaban ve mont alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç püf noktası vardır. Bu püf noktaları bilmeden alınan kaban ve mont, büyük bir hayal kırıklığı yaşamanıza neden olacaktır. Öncelikle kaban ve mont seçiminde marka değeri olan kaliteli kumaşların kullanıldığı ürünleri tercih etmeye özen gösterin. Fiyatının uygunluğuna aldanıp aldığınız kaban ve mont büyük ihtimalle polyester yahut naylon türevi kumaşlar kullanılarak üretilmiş demektir.  Uzun yıllar yıpranmadan kullanabileceğiniz kaban ve monta sahip olmak istiyorsanız markayı ve kaliteyi tercih edip yüklü miktar parayı da gözden çıkarmalısınız. Kış alış verişinde kaban ve mont için hangi markayı almaları gerektiği konusunda kararsız kalanlara yardımcı olması için, kadınlar arasında en çok tercih edilen kaban ve mont markaları hakkında tavsiyelerde bulunacağız.

KADINLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ KABAN VE MONT MARKALARI

BURBERRY KADIN MONTU VE KABAN
Dünyanın en ünlü markalarından biri olan burberry bu marka değerini kazanmak için kaliten asla ödün vermeyerek moda dünyasına ismini altın harflerle kazımıştır. Birçok kadın kaban ve mont tercihini bu markadan yana kullanmaktadır. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden Burberry kısa süre kullanacağınız ürünler değil çok uzun yıllar kullanılabilen kaban ve mont modellerini satışa sunmaktadır.

ZARA KADIN MONTU VE KABAN
Türkiye’de ve dünyanın her yerinde onlarca mağazası bulunan zara kadınlar arasında en çok tercih edilen markalar arasındadır. Son moda trendleri takip ederek satışa sunulan kaban ve montlar her renk ve model seçenekleriyle kadınların beğenisine sunulmaktadır. Markanın ürün kalitesi şüphe duyulmayacak kadar. Tercihini zara’dan yana kullananlar asla pişman olmaz.

MANGO KADIN MONTU VE KABAN
Mangonun kurucularının Türkiye’den İspanya’ya göç eden iş adamlarının olması mango markası olarak Türkiye’ye daha fazla yatırım yapma sebepleri arasındadır. Markanın dünya ülkeleri arasında en çok ürünün satıldığı ülkelerin ilk sıralarında Türkiye yer almaktadır. Kadınlar arasında bu kadar çok tercih edilme sebebi bütün ürünlerinde modern çizgiler ile şıklığı bir arada kullanmasıdır. Markanın ürün kalitesi oldukça iyidir.

NETWORK KADIN MONTU VE KABAN
2019 kış kolleksiyonu ile bu yılın moda çizgilerini şimdiden belirleyen network birbirinden şık ve güzel kadın kaban ve mont modelleriyle vitrinlerdeki yerini almış durumda. Bu yılın favori renkleri olan haki ve camel tonlarını kaban ve mont modellerinde kullanılmıştır.

KOTON KADIN MONTU VE KABAN
Kışlık kaban ve mont markaları hakkında bilgi  verirken en sırayı koton markasına ayırmış olmamız en son tercih edeceğiz markadır anlamına gelmemektedir. Aksine Türkiye’de kadınların en çok alış veriş yaptığı markalar arasında koton zirveyi zorlamaktadır. Yüzlerce ürün çeşidi bulunan marka kalite olarak kendini ispatlamıştır.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here