Dünyanın en çılgın 5 Ev

0
282

Drina Nehri üzerindeki bir kaya üzerine inşa edilen bir ev 22 Mayıs 2013 tarihinde Belgrad’dan yaklaşık 160 km (99 mil) batı Sırp kenti Bajina Basta yakınlarında görülüyor. Ev 1968 yılında bir grup genç tarafından Nehrin üzerindeki kayaların, yapımında yer alanların arasında yer alan evin sahibine göre, küçük bir barınak için ideal bir yer olduğuna karar verdi.

12 Mayıs 2015 tarihinde Lübnan’ın Miziara köyünde bir uçak evi. Miziara, antik Yunan tapınaklarına ve Mısır harabelerine benzeyen ya da bir Airbus A380 şeklinde inşa edilen konut evleri inşa etmekten gurur duyuyor.

5 Temmuz 2010 tarihinde İsveç’teki Harads köyünde Treehotel’in arazisinde inşa edilen kabin. Kuzey İsveç’teki uzak bir köyde açılacak yepyeni bir otel konsepti, basit bir ağaç evini dünyaya taşımayı hedefliyor. Tasarım bilincine sahip gezginler için sınıf hedefi

Yüzen Seahorse evinin tam ölçekli bir maketi, müşterilerin 9 Mayıs 2016 tarihinde Dubai World’ün sularında ziyaret etmeleri için hazırlanmıştır. Seahorses, Avrupanın Kalbi olarak adlandırılan iddialı daha büyük bir otel gelişiminin parçasıdır. Dünya sahnesine ilgisi, Dubai’nin sahilinde uzun süre kalmış Dünya şeklindeki ada projesi

Güney Afrika’nın “ayakkabı evi”, 1990 yılında eşi Yvonne için inşa edilen sanatçı ve otel müdürü Ron Van Zyl’in çalışmasıdır. Ayakkabı, Van Zyl’in ahşap oymacılığını sergileyen küçük bir müzeye ev sahipliği yapmaktadır. Ayakkabı, sekiz kişilik bir misafirhane, kamp yeri, restoran, havuz ve bar içeren bir kompleksin parçasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here