En ucuz tek taş yüzük Modelleri

5
335
Assos Tektaş pırlanta yüzük 945 TL
Altınplaza altın tek sıra taşlı tektaş yüzük modeli: 671.93 TL
Blue Diamond 0,30 Karat görünümlü pırlanta tektaş yüzük: 759 TL
Koçak 14 ayar altın sarı beyaz tektaş yüzük: 774 TL
Love Pırlanta 0.5 karat efektli pırlanta tektaş yüzük: 682 TL
Zen Pırlanta 0.04 Karat tektaş pırlanta yüzük: 880 TL

Tek Taş Yüzük Neden Önemli

Günümüzde tek taş yüzük demek evlilik teklifi anlamına gelmektedir. Şık ve hoş bir görünüm sunmasının yanı sıra zarif ve estetik bir görünüm sunmanın yanı sıra oldukça da anlamlı bir hediyedir. Anlam konusu çok hassas olduğu için her şeyi düşünerek hareket etmeniz gerekiyor.  Eğer kafanızda kız arkadaşınıza ciddi bir adım atmaya dair düşünce yok ise yüzüğün taşıdığı anlamından dolayı bunun yerine kolye, bileklik gibi hediyeleri tercih etmenizde fayda var.

Tek Taş Yüzüğün Önemi

Tek taş yüzük evlilik teklifini yani bir ömür birlikteliği nitelemektedir. Tek taşı önemli kılan taşının değeri değil hissettirdiği histir. Mesela sevgilinize alacağınız yüzüğün içine tatlı sözler yazdırmanız ve onunla bir ömür olmak istediğinizi göstermeniz tek taş yüzüğün önemi konusunu açıkça belirtir.

Hislerin yanı sıra tek taş yüzüğün nesnel anlamı ve önemi ise Yunan dilinde yenilmez ebedi güç anlamını taşır.  Mısır devletinde ise yüzük parmağı âşıkları birbirine bağlayan bir yol olduğu tek taş yüzüğün ise bu damarın yani yolun anahtarı olduğu düşünülmektedir

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here