Erkek Kasket Şapka Modelleri

23
391
Erkek kasket şapka modelleri inceleyin
İtalian kasket şapka modeli
İtalian kasket şapka modeli
İskoc stili kasket sapka
İskoc stili kasket sapka
David beckham italyan kasket Şapkası
David beckham italyan kasket Şapkası
İngiliz stil erkek kasket şapkası
İngiliz stil erkek kasket şapkası
Peaky blinders ingiliz tarz kasket şapka
Peaky blinders ingiliz tarz kasket şapka

Erkek Kasket Şapka Modası Gündemde!

Soğuk kış aylarında erkeklerin kurtarıcısı olan kasket şapkalar birbirinden farklı duruşları ile ilgi çekmeye devam ediyor. Her sezona özel olarak hazırlanan erkek kasket şapka modelleri siyah, gri, kahverengi gibi tonlarda üretilirken desenli seçenekleri de bulunuyor. Ön kısmı sert mukavva ile desteklenmiş, üst kısmı yumuşak ve koruyucu bir hale getirilmiş olan kasket şapkalar maskülen detayları ile öne çıkıyor.

Erkek Kasket Şapkalar Olgunluğun Göstergesi!

Diğer şapka modellerinden farklı olarak olgun erkekler tarafında tercih edile kasket şapka modelleri aynı zamanda zenginliğin de bir göstergesi olarak tercih edilebiliyor. Genellikle olgun görünmek isteyen genç erkeklerin kullandığı kasket şapkalarda keten ve ya kadife modeller rahatlığın ve doğallıktan yana olmanın göstergesi olarak biliyor. Ayrıca erkeklerin Retro tarzını yansıtmak adına kullandıkları şapka modeli de kasket şapka oluyor.

Geçmişe Dönmek İsteyenlerin Tercihi!

Erkek kasket şapka modası günümüz şartları içerisinde nostaljiyi yakalamak isteyenlerin tercihi oluyor. Retro ve Vintage akımlarının da modadaki en belirgin hallerinde olan kasket şapkalar, yağmurlu bir akşamda bisikletiyle sevgilisine giden erkekleri hatırlatması ile biraz da romantizm kokuyor.

İngiliz Mi, İskoç Mu?

Erkek kasket modelleri içerisinde İngiliz kasketleri ve İskoç kasketleri bulunuyor. Ayrıca İtalyan kasket modellerinin de bulunduğu şapka dünyasında bazı kasketlerin ön kısmı oval olurken bazıları köşeli olabiliyor. Yüz tipine göre tercih edilebilecek olan kasket modellerinde üst kısmı oldukça kabarık olan ve kasketin ön kısmındaki mukavvalı kısmı dahi kaplayan modeller hazırlanabiliyor.

Kaşmir ve Balık Sırtı Dokunuşlarla Kasket Modası

Erkekler için hazırlanan şapka modelleri içerisinde kış temalı şapka dendiğinde akla ilk gelen seçeneklerden olan kasketli şapka modelleri oldukça ilgili çekici duruyor. Entelektüel ve olgun duran bu şapkalarda balıksırtı ve kaşmir kumaşların kullanılması hem başın soğuktan korunmasını sağlıyor hem de erkeklere çekici bir bakış kazandırıyor. Özellikle kaban ve ya pantolon ile kombinlenebilen kasket şapka modelleri yağmurlu ve karlı havalarda tercih edilebiliyor. Tek renk ya da ekose kumaşlarla hazırlanmış olan kasket modelleri de erkekler tarafından revaç gören tasarımlardan oluyor.

23 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here