Pandemi Döneminde Minder Budur Çözümleri

0
211

Gerek ülkemiz gerek tüm dünya oldukça zorlu bir süreçten geçiyor ve  aylardır insanlar dünyanın neresinde olursa olsun Covid-19 ile mücadele ediyor. Bu süreç yani pandemi süreci sadece insan sağlığını etkilemiyor, iş yaşamını da olumsuz anlamda etkiledi ve etkilemeye devam ediyor.

Kimi firmalar bu dönemde ayakta kalmakta zorlanır iken kimi firmalar bu süreci bir avantaja dönüştürerek hızla ilerlemeye devam ediyor. İş de o firmalardan bir tanesi de 1992 yılından beri ev tekstili alanında İstanbul Beylikdüzü semtinde olan fabrikasında imalat yapan MB Tekstil firması. Firma çok farklı kesimler için minder bizim işimiz diyerek 2000 yılından itibaren çok özel minderler üretiyor. Marka bu alanda sürekli bir domino etkisi yaratıyor ve sürekli kalitesinden de çizgisinden de ödün vermeden farklı kesimlerin beklentilerine uygun Minder Budur markası ile minderle üretiyor ve farkını da sürekli belli ediyor.

Minder Buduru Tercih Etmeniz İçin Çokca Sebep Var

Pandemi döneminde sosyal mesafe ve hijyen denilirken insanlar iç mekanlardan ziyade daha çok dış mekanlarda oturmayı toplanmayı tercih eder duruma gelmiş iken Minder Budur dış mekanlarda kullanılmak üzere tüm hava şartlarına dayanıklı minder üretiyorlar.

İster bahçenizde, ister balkonunuzda, ister kamelyanızda kullanabileceğiniz çok özel minderler ile bu dönemi de en hijyenik biçimde geçirmenizi sağlıyor.

Dış mekanların bugünlerde favori ürünü olan oturma grupları için markanın çok özel minderleri bulunuyor. Bu minderler hem rahat, hem de kolayca yıkanmaya uygun. Kolayca kirlenmeyen, özel teknoloji ile üretilen minderler ama ürün gamı Minder Budur markasının bununla da sınırlı kalmıyor. Her şeye rağmen salıncakta sallanmalıyım keyfim yerinde olmalı diyenler de bu dönemde keyifle salıncak kullanabiliyor zira salıncaklar için çok özel minderleri var. Yaşamınıza keyif katan minderler bunlar.

Özellikle büyük ebatlarda hazırlanan özel dış mekan minderleri de pandemi döneminde Minder Budur çözümleri arasında yer alıyor. Sonuç olarak marka sizin keyfiniz, sağlığınız ve de en önemlisi ruh sağlığınız bozulmadan bu dönemi minderlerin üzerinde mutluluk ile geçirmenize fırsat yaratıyor. Zaten markanın en önemli hedefinin müşteri memnuniyeti olduğunun da altını çizmek gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here