EmnanaYou Kişiye özel gömlek markası

0
3
Emnanayou - Kişiye özel gömlek

Standartlardan kurtulun, mağaza mağaza dolaşıp aynı kalıplarda ki  gömlekleri defalarca deneyip arasından istemediğimiz halde, şeçim yapmak zorunlu kaldığımız günlerin sonuna geldik. Emnana You Kişiye özel gömlek markası‘nın bizlere sunduğu, hayalinizdeki gömleği tasarlayıp kendi imzanızı attığınız yep yeni bir döneme giriyoruz.

Hazır giyim markalarının sınırlı koleksiyonları

Erkek hazır giyim markaları, müşteri gruplarının harcama düzeyine göre 1 yıl öncesinden başlayarak her sezon için koleksiyon hazırlar.Koleksiyon oluşturulurken moda trendlerine ve sezonun kalitesine uygun renk desen seçimi yapılır kumaş müşterinin profiline uygundur. Pat vb. diğer detaylardan hangi alternatifin temsil edilebileceği seçilir. Koleksiyona dahil olan her ürün için 10. farklı beden ve en az 2 farklı desen içeren 20 farklı ürün stokta bulunmalıdır. Kalitesi ve farklı detayları, farklı kullanımları karşılamayı oldukça sınırlı kılmaktadır.Ardından, güncel erkek moda dünyasının ne kadar derinleştiğini ve modanın en günceline uygun ne kadar çok seçenek olduğunu özetlemeye çalışalım. Kumaş üreticileri, her sezonun moda trendlerine karşılık gelen çok zengin renk ve baskı çeşitliliğine sahip koleksiyonlar sunuyor. . Hammaddeye ve üretim sürecine bağlı olarak maddeler çok büyüktür ve çeşitlilik gösterir.

Hayalinizdeki gömleği sizde oluşturmak istersiniz

Gömleğin tarzını oluşturan birçok detay var. Yaka, manşet ve patlet düğmeleri gibi, cepli veya cepsiz, düğme sedef ise düğmenin boyutu ve dikişinin şekli, 3 çeşit düğme dikiş modeli olduğu düşünüldüğünde, binlerce farklı kombinasyon gömlek stilleri ortaya çıkarsa, en sevdiğiniz markanız size uygun gördüğü çok az sayıda alternatif sunabilecektir.

Standart boyut çizelgelerine mahkum olmayacaksınız

İnsan vücudu ve vücut ölçüleri coğrafi bölgelere göre farklılık gösterir. Misalen Kuzey Avrupa insanlarının  kalıplarına göre yapılan giysiler ne Aysa’ya ne de Güney Amerika halkına tam olarak yakışmayacaktır. Hazır giyim üreticileri ürünlerini kendi insanlarının ortalama vücut ölçülerine göre tasarlarlar. İtalyan markalarının İtalyan insanlarının anatomisine göre oluşturulmuş beden tablolarının ülkemizdeki insanların vücut ölçülerine uymadığı da aşikardır. Aynı toplumda farklı anatomik yapılara sahip farklı vücut ölçülerinde insanların olması da oldukça doğaldır.Kiminin boynu geniş, omuzları dar ya da kolları çok uzun, kimisi geniş beli kimisi kalın ya da uzun boyunludur, işte bu noktada EMNANA Özel Terzilik gömleğinizin üzerinize tam oturmasını garanti eder. Vücut mükemmel (Mükemmel Uyum).

Gömleğinizi kişiselleştirebilirsiniz

Hayal ettiğiniz gömlek tasarımını seçtiğiniz kumaş özellikleriyle eşleştirdikten sonra ruhunuza göre kişiselleştirebilir ve size yaşam sevincini getirebilirsiniz.

-Yaka, manşet ve pata kontrast oluşturan bir kumaş (Garni) ekleyebilirsiniz

-Gömleğinize adınızı ve baş harflerinizi işleyebilirsiniz

-Sedef düğmelerimizden birini seçebilirsiniz Tarzını seçebilirsiniz

En kaliteli malzemelerin kullanıldığını ve profesyonel bir işçilikle üretildiğini biliyorsunuz.

Hali hazır giyim, satın aldığınız bir ürünün kalite detaylarını sorgulamaya hakkınız yok ama EMNANA ısmarlama gömlek satın aldığınızda yakasında dünyaca ünlü WENDLER astar kumaşlarının kullanıldığından emin olabilirsiniz. Çok özel ve şık bir görünüm kazandıran İngiliz dikiş tekniği ile yapıldığını zaten biliyorsunuz.

Emnanayou marka hakkında detaylı bilgi sahip olun.